Rekonstrukce Podlahy Dveře a zárubně Kuchyňské linky Nano Impregnace Obchod - Vše pro domov

Vy se ptáte, my odpovídáme a poradíme ...


  • Je povinnost žádat o stavební povolení?

Pokud nedochází při realizaci ke změně a způsobu užívání bytu, tak tyto práce nepodléhají stavebnímu povolení ani ohlášení dle Zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), jelikož se jedná o stavby udržovací, bez zásahu do nosných konstrukcí (tj. nedochází k ubourání nebo rozsáhlému narušení nosné konstrukce), nemění se vzhled stavby ani způsob užívání stavby, nevyžaduje posouzení vlivů na životní prostředí a jejich provedení nemůže negativně ovlivnit požární bezpečnost dle § 103 odst. 1 písm. h).


  • Co musím udělat před zahájením rekonstrukce?

V první řadě musí být připraveny všechny náležitosti (ohlášení - je-li nutné, výběr materiálů a vybavení a pod.), aby vše proběhlo bez komplikací, musí být informováno Společenství vlastníků/Bytové družstvo. Vzhledem k tomu, že každá rekonstrukce s sebou nese určité nežádoucí vlivy (hluk, prašnost, větší pohyb osob, apod.), je nutné informovat i spolubydlící v domě vývěskou o probíhající rekonstrukci.


  • Jaká je pracovní doba?

Obvyklá pracovní doba je v pracovní dny (pondělí až pátek) od 08:00 do 17:00 hod. Každý realizační tým má i za povinost dbát o řádný úklid v domě, takže na konci pracovní doby jsou i společné prostory domu řádně uklizeny.


  • S jakými materiály pracujete?

Práce prováděné v bytech jsou prováděny dle řádných technologických postupů a materiály používané pro rekonstrukci jsou v souladu s platnými evropskými normami a atesty jednotlivých výrobců. Používáme výhradně osvědčené výrobky, obvykle české. Nové příčky jsou odlehčených přesných tvárnic Ytong. Nejvíce žádány jsou obklady a dlažby od firmy Rako. Z dodavatelů zařizovacích předmětů používáme převážně výrobky firem Jika, Ravak ,Laufen, Kaldewei. Vodovodní baterie od osvědčených firem Paffoni, Grohe a Hansgrohe.


  • Jste oprávněni k vydání revizních zpráv?

Ano, máme oprávnění pro provádění staveb, jejich změn a odstraňování dle živnostenského zákona. Naši pracovníci jsou vyučeni ve svém oboru a řádně přezkoušeni. Zajišťujeme všechny revizní zprávy a protokoly. Nové rozvody elektroinstalace jsou dle normy ČSN 331500, 33 2000.6.61 a nové rozvody vody i odpadů dle platných norem ČSN 75 5409 a především v souladu s normami evropskými (ČSN EN 806-1 až 5 a ČSN EN 1717).


  • Doba přestavby?

U rekonstrukce bytových jader se doba přestavby pohybuje řádově 8-10 pracovních dní. Kompletní rekonstrkce bytů (např. 3+1) se pohybuje řádově kolem 15-20 pracovních dní. Vše záleží na přesném rozsahu, což jsme schopni v návaznosti na harmonogram prací poměrně přesně zpočítat. Za sjednaný termín ručíme.


  • Koupelna podle vašeho gusta!

Každý z nás chce žít v krásném a útulném prostředí. Pokud však bydlení přestává splňovat vaše nároky, pak je na čase pustit se do kompletní rekonstrukce bytu. To však není jen tak. Ať už sníte o přestavbě interiéru nebo o nové koupelně, ideální je svěřit se do rukou stavební firmy, která se postará o vše potřebné. S rekonstrukcí tak nebudete mít žádné starosti - zajistí stavební materiál, vybavení koupelny i ostatní doplňky. Spolehnout se můžete na kvalitně odvedenou práci.

Číst celý článek/Skrýt»

Relaxace a pohodlí

Pokud máte malou koupelnu, neznamená to, že byste si ji nemohli zařídit podle vašeho vkusu. Jen budete muset daleko víc a efektivněji plánovat, aby byla dostatečně funkční. Výrobci v tomto ohledu dnes naštěstí vychází vstříc, protože malá koupelna je každodenní realita všech majitelů panelákových bytů. Takže si kýžený komfort a zaslouženou relaxaci užijete i v nich. Bez jakýchkoli problémů seženete rohové či asymetrické vany, které ušetří spoustu místa a současně neuberou nic z vašeho pohodlného poležení. Jestli před lázní dáváte přednost raději sprchování, pak vsaďte na sprchové kouty. Doplnit je můžete hydromasážními panely, které toho zvládnou mnohem víc než obyčejná sprcha – masážní trysky poskytnou dokonalý požitek. Určitým kompromisem v případě, že nemůžete věčné dilema „vana nebo sprcha“ rozlousknout, představují vanové zástěny. Díky nim si můžete užívat výhody obojího

Vše v jednom stylu

S rozmyslem vybírejte patrně nejpoužívanější prvek celé koupelny – umyvadlo. Kromě toho, že musí ladit s celkovým designem koupelny, se však zaměřte také na jeho funkčnost a především praktičnost. Mělo by vám poskytovat dostatek prostoru a pohodlí při konání každodenních hygienických povinností – ať už je to čištění zubů či umývání rukou. Velkou roli přitom hraje také vodovodní baterie, respektive její snadné ovládání. Trendem jsou dnes pákové baterie, které jsou na ovládání a údržbu naprosto bezproblémové, však také bývají dávány za vzor spolehlivosti. Nezapomeňte sladit umyvadlové, sprchové a vanové baterie do jednoho stylu. Koupelna tak dostane ten správný šmrnc.

Chytrý úložný prostor

Ať už máte velkou nebo malou koupelnu, do každé potřebujete koupelnový nábytek, který bude nejen designově ladit, ale také vám poskytne nezbytné úložné prostory. Důležitou součást je také zrcadlo do koupelny, které mimo jiné plní i dekorační funkci. Vybírejte proto pečlivě, správná velikost zrcadla vám může i opticky zvětšit místnost.
KONTAKT


Provozovna, vzorková prodejna,      
odběrné místo:

Jažlovická 1315/15

149 00 Praha 4 - Háje


Otvírací doba

Po - Pá: 10.00 - 16.00

So - Ne: ZAVŘENO


Email: info@az-reko.cz

Tel.: +420 252 549 880

Tel.: +420 774 724 184


NAPIŠTE NÁM


Máte nápad, připomínku či vzkaz?

Předmět: 

E-mail: 

Zpráva: 

      

Opište text
z brázku

Opište text

AKTUÁLNĚ            STAVEBNÍ RÁDCE

Stavební rádce

Mobilní APP ZDARMA

SLEDUJTE NÁS


Facebook Google + You Tube RSS Info Kanál
Reference

Reference

Aneb spokojený klient

Spolehlivá firmaAZ-Reko - SIKO AZ-Reko - Domeo Koupelny AZ-Reko - SAPHO AZ-Reko - RTK AZ-Reko - Marketis AZ-Reko - RAKO AZ-Reko - Ravak AZ-Reko - Kavan AZ-Reko - SoloDoor AZ-Reko - Sapeli AZ-Reko - Masonite
AZ-Reko - Amonit AZ-Reko - Démos AZ-Reko - Podlahy Šesták AZ-Reko - Avanti AZ-Reko - Keramika Poker AZ-Reko - Eclisse AZ-Reko - Pyramis AZ-Reko - Isokor AZ-Reko - Baumit AZ-Reko - Bralep AZ-Reko - Dům Barev