Rekonstrukce Podlahy Dveře a zárubně Kuchyňské linky Nano Impregnace Obchod - Vše pro domov

Zpět na výběr podlahLaminátové podlahy ...


ROOMS Exkluziv

Parador

Plovoucí podlahy jsou v současnosti nejmodernější formou podlahové krytiny. Velkou roli zde hraje cenová dostupnost a vysoký stupeň praktičnosti. Plovoucí podlaha se snadno pokládá a v případě stěhování ji lze také bez problémů rozebrat. Další obrovskou výhodou plovoucích podlah je jejich údržba, ke které postačí mop a správný čistící prostředek určený právě pro plovoucí podlahy.


Přehled kolekcí:


Podlahy jsou základem každého prostoru. Chystáte-li větší úpravy bytu či kanceláře, pak jsou naše služby pro vás tou nejideálnější formou!

Mezi jednu z hlavních činností firmy patří pokládka kvalitních plovoucích podlah laminátových a dřevěných.KRONOSWISS

Kronosviss

Díky značkové švýcarské laminátové podlaze KRONOSWISS využijete a získáte vysoký standard pohodlí u Vás doma nebo v kanceláři.


Důkazem vysoké kvality laminátových podlah KRONOSWISS je získání ocenění a certifikátu “SWISS QUALITY” (Švýcarská kvalita), který byl tomuto výrobku udělen na základě přísných kvalitativních parametrů. Rovněž dynamický růst prodeje laminátových podlah KRONOSWISS v západní Evropě, USA, Kanadě a zemích Asie svědčí o tom, že značková kvalita produktů KRONOSWISS je uznávanou v mezinárodním měřítku. Naprostou samozřejmostí jsou splněné certifikace pro uvedení podlah KRONOSWISS na trh Evropské unie.


Díky reliéfnímu procesu napodobující povrch dřeva získává laminát skutečný efekt “true-to-nature”. Struktura povrchové úpravy se perfektně hodí k pod ní ležícímu dřevěnému dekoru - a zajišťuje tak zvuk a dojem masivních parket.


Kolekce laminátových podlah KronoSwissKONTAKT


Provozovna, vzorková prodejna,      
odběrné místo:

Jažlovická 1315/15

149 00 Praha 4 - Háje


Otvírací doba

Po - Pá: 10.00 - 16.00

So - Ne: ZAVŘENO


Email: info@az-reko.cz

Tel.: +420 252 549 880

Tel.: +420 774 724 184


NAPIŠTE NÁM


Máte nápad, připomínku či vzkaz?

Předmět: 

E-mail: 

Zpráva: 

      

Opište text
z brázku

Opište text

AKTUÁLNĚ            STAVEBNÍ RÁDCE

Stavební rádce

Mobilní APP ZDARMA

SLEDUJTE NÁS


Facebook Google + You Tube RSS Info Kanál
Reference

Reference

Aneb spokojený klient

Spolehlivá firmaAZ-Reko - SIKO AZ-Reko - Domeo Koupelny AZ-Reko - SAPHO AZ-Reko - RTK AZ-Reko - Marketis AZ-Reko - RAKO AZ-Reko - Ravak AZ-Reko - Kavan AZ-Reko - SoloDoor AZ-Reko - Sapeli AZ-Reko - Masonite
AZ-Reko - Amonit AZ-Reko - Démos AZ-Reko - Podlahy Šesták AZ-Reko - Avanti AZ-Reko - Keramika Poker AZ-Reko - Eclisse AZ-Reko - Pyramis AZ-Reko - Isokor AZ-Reko - Baumit AZ-Reko - Bralep AZ-Reko - Dům Barev