Rekonstrukce Podlahy Dveře a zárubně Kuchyňské linky Nano Impregnace Obchod - Vše pro domov

Rekonstrukce bytu a bytových jader,

aneb co vše pro Vás můžeme udělat ...


Vítáme Vás na našich stránkách. Dovolte nám, abychom se představili...


Jsme stavební firma, působící na území celé Prahy a okolí.

Naší hlavní činností jsou, kompletní rekonstrukce bytů, rekonstrukce bytových jader, zděných koupelen, kvalitní přestavby bytu a interiérů s maximálním důrazem na kvalitu a spokojenost s provedenou prací.


Dále se zabýváme prodejem a distribucí Nano Impregnace IsoKor®, která dokonale chrání materiály, jako jsou textil a kůže, minerální povrchy, kov a plast, dřevo a zahradní nábytek, sklo a glazovaná keramika, antigraffitové nátěry a další povrchy?


AZ-Reko®, rekonstrukce bytu a spokojený klient

Naší prioritou je vždy naprostá spokojenost zákazníků nejen s kvalitou odvedené práce, ale také s cenami za služby, spolehlivostí a vstřícností.

Pracovníci firmy prochází výběrem s podmínkou čistého rejstříku trestů a jsou řádně vyškoleni z bezpečnostních předpisů.

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce Rekonstrukce

Každá rekonstrukce s AZ-Reko® musí probíhat vždy dle přání a požadavků klienta. Naší prioritou je, že klient s průběhem rekonstrukce nemá žádné starosti, zajistíme závoz stavebního materiálu, vybavení koupelny a ostatních doplňků (podlahy, dveře, vybavení koupelny, obklady, dlažbu apod.)

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce Kompletní rekonstrukce bytu

AZ-Reko® provádí rekonstrukce podle požadavků zákazníka. Upravíme Váš byt, bytové jádro, kuchyň, pokoj tak aby se Vám lépe bydlelo.


Rekonstrukce

Při kompletní rekonstrukci bytu, klademe důraz na kvalitu, individualitu a design. Doba rekonstrukce je individuelní, závisí na velikosti bytu a rozsahu rekonstrukce a je stanovena po zpracování přesné kalkulace, rekonstrukce bytu 2+1 nebo 3+1 se pohybuje v rozmezí 3 - 5 týdnů.

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce Rekonstrukce

Kvalita prováděných prací a vystupování pracovníků je na prvním místě. Pracovní doba je stanovena dle přání objednatele. Prvotním cílem AZ-Reko® je naprostá spolehlivost, odborná péče a ochrana majetku klienta. Přejeme si, aby zákazníci byli s naší prací natolik spokojeni, že nakonec budou našich služeb využívat opětovně.

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce bytů

Zrekonstruovat panelový byt Rekonstrukce bytu

Máme letité zkušenosti, známe klady i zápory různých řešení a můžeme Vám pomoci s rozhodováním již ve fázi prvních úvah plánované rekonstrukce.

Stačí nám zavolat na tel. č. +420 774 724 184 a poradite se. Vše, co víme, bude jistě dobrým podkladem pro Vaše záměry.

Rekonstrukce koupelny od AZ-Reko® bude mít hned od počátku jasnější obrysy.

KONTAKT


Provozovna, vzorková prodejna,      
odběrné místo:

Jažlovická 1315/15

149 00 Praha 4 - Háje


Otvírací doba

Po - Pá: 10.00 - 16.00

So - Ne: ZAVŘENO


Email: info@az-reko.cz

Tel.: +420 252 549 880

Tel.: +420 774 724 184


NAPIŠTE NÁM


Máte nápad, připomínku či vzkaz?

Předmět: 

E-mail: 

Zpráva: 

      

Opište text
z brázku

Opište text

AKTUÁLNĚ            STAVEBNÍ RÁDCE

Stavební rádce

Mobilní APP ZDARMA

SLEDUJTE NÁS


Facebook Google + You Tube RSS Info Kanál
Reference

Reference

Aneb spokojený klient

Spolehlivá firmaAZ-Reko - SIKO AZ-Reko - Domeo Koupelny AZ-Reko - SAPHO AZ-Reko - RTK AZ-Reko - Marketis AZ-Reko - RAKO AZ-Reko - Ravak AZ-Reko - Kavan AZ-Reko - SoloDoor AZ-Reko - Sapeli AZ-Reko - Masonite
AZ-Reko - Amonit AZ-Reko - Démos AZ-Reko - Podlahy Šesták AZ-Reko - Avanti AZ-Reko - Keramika Poker AZ-Reko - Eclisse AZ-Reko - Pyramis AZ-Reko - Isokor AZ-Reko - Baumit AZ-Reko - Bralep AZ-Reko - Dům Barev